Časté dotazy

V čem spočívá Vaše metoda?

Jednoznačně je to maximální přizpůsobivost Vašemu dennímu režimu. Jednoduše jídla, která Vám chutnají, najdete i ve svém jídelníčku. Pochopitelně není možné zachovat zcela všechny, například častá konzumace uzenin, sladkostí, apod.

 

Jak rychle budu hubnout?

Obecně se držíme lékařemi doporučeného váhového úbytku 3-4 kg za měsíc. Pravdou je, že na začátku hubneme s našimi klienty rychleji. Nicméně, postupně váhový úbytek stabilizujeme, abychom zabránili jojo efektu. Jak rychle budete hubnout konkrétně Vy, Vám rádi prozradíme na základě vyšetření. 

 

Bojím se, že nezhubnu.

Chápeme Vaše obavy, ale i na tohle jsme mysleli. Naším hlavním úkolem je s Vámi zhubnout a proto naši výživoví specialisté jsou placení přesně podle toho, kolik kilogramů s Vámi zhubnou. Díky této ojedinělé metodě dokážeme zajistit zaručené výsledky a Vaší maximální spokojenost.

 

Kolik mě to bude stát?

Vyšetření běžně stojí 700 Kč, ale pokud se objednáte teď, tak ho získáte jen za 400 Kč. Jakékoliv další investice, spojené s vytvořením Vašeho Osobnostního profilu hubnutí, jsou zcela na Vás. Naší prací je se přizpůsobit Vám, nikoliv naopak :-)

 

Budu muset užívat nějaké doplňky stravy?

Pokud si budete přát užívat doplňky stravy, rádi Vám pomůžeme vybrat ty, které Vám pomohou dosáhnout výsledků rychleji. Nicméně, naší metodu zakládáme na stravování, které můžete pořídit v jakémkoliv supermarketu poblíž Vašeho bydliště.

   

Bojím se, že časově nezvládnu dodržovat navržená doporučení.

Zakládáme na tom, aby Vaše stravování bylo maximálně jednoduché a bez zbytečných změn. To znamená, že pokud si nyní doma vaříte, rádi Vám tento zvyk zachováme. Pokud naopak vařit nestíháte a jíte spíše v restauracích, tak Vám doporučíme ta správna jídla z jídelního lístku Vaší nejoblíbenější restaurace. Jednoduše jste-li v časovém presu, rádi pro Vás najdeme řešení takové, které dokážete dodržovat i ve svém náročném dni.

   

Již všemu rozumím a chci zhubnout s Vaší pomocí

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací