Zdravá výživa jídelníček


Věděli jste, že špatná výživa a nevhodné složení stravy jsou podle odborníků hlavními zdravotními riziky, která nás ohrožují? Strava ovlivňuje naše zdraví dokonce až ze 70 procent. Když budete opakovaně konzumovat stejné potraviny, bude Váš život trochu jednodušší, ale může vést až k nedostatečné výživě. To může mít za následek vznik zdravotních komplikací. V novinách, časopisech a na internetu sice najdeme mnoho "zaručených rad", jak se správně stravovat, hubnout a jak se dostat do kondice, ale zapomínáme na to, že každý z nás je jiný. Stravování, které vyhovuje mně, nemusí vyhovovat Vám. Proto doporučujeme poradit se se specialistou, který Vám poradí kombinace jídel přimo Vám na míru.

 

Prvenství v obezitě

Na světě jsme v počtu obézních obyvatel hned druzí po "králích fastfoodů" USA. Na vině jsou nejen knedlíky s omáčkou, ale i každodenní shon, stres a únava. Ta nahrává rychlému občerstvení na úkor zdravého a klidného vychutnání si jídla. Předpokládám, že nechceme jít v jejich stopách, a proto se pojďme podívat na pravidla, která jsou důležitá při tvorbě zdravého jídelníčku:

 

  • Při každém jídle jezte odlišné potraviny. Nejezte k snídani vždy stejné kukuřičné lupínky a banán. Občas to zaměňte za různé druhy cereálií s různým ovocem, měňte přílohy i druhy mas. Počet druhů konzumovaných potravin se zvýší a Váš jídelníček bude pestřejší.
  • Konzumujte potraviny v přirozeném stavu. Pečené brambory místo hranolek, pomeranč místo pomerančového džusu. To je cesta ke zlepšení Vašeho zdraví.
  • Jezte střídmě. Místo rozdělení potravin na zdravé a nezdravé se snažte vnímat jejich konzumované množství. Zahrňte do svého jídelníčku přibližně 90 % zdravých a 10 % nezdravých potravin, které mají nižší nutriční hodnotu.

 

Bez odborné pomoci je to HAZARD!

Uvědomte si, že nic cennějšího než zdraví nemáme a experimentovat s ním se mnohdy nevyplácí. Svěřte své zdraví do rukou odborníka, pomůže Vám změnit Váš jídelníček postupně a nenásilně, abyste se mohli těšit z „lehčího“ a kvalitnějšího života.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací