Výživový poradce


Potřebujete zhubnout nebo přibrat? Chcete upravit stravování a naučit se dodávat tělu vše, co potřebuje? Ať už je Váš cíl jakýkoli, vždy si najděte odborníka, který Vám s tím pomůže. Pamatujte, že správná strava je základ pro správné fungování Vašeho těla. Pokud nejíte dobře, tělo Vás na to začne upozorňovat. Zpočátku si toho ani nevšimnete, ale postupem času se dostaví nejrůznější zdravotní obtíže, počínaje například pálením žáhy, vysokou hladinou cholesterolu nebo zvýšeným krevním tlakem. Později může dojít k závažným onemocněním, jako je například diabetes nebo rakovina.

 

Správná skladba jídla je základem úspěchu!

S nejrůznějšími dietami mají zkušenost převážně ženy, s přibíráním častěji muži. Oboje mají jedno společné - pokud jsou nevhodně poskládány živiny, můžete si velmi ublížit. Sacharidy jsou zdrojem energie, bílkoviny stavební látkou a tuky zásobárnou další energie. Ani jedna složka nesmí chybět. Pokud si poskládáte stravu sami, hrozí, že některé živiny budou přebývat a jiné chybět.

 

Jak Vám výživový poradce pomůže?

Při výběru poradce dejte na doporučení od známých, zkušenosti jiných klientů nebo na svou intuici. Uvědomte si, že změna stravování je dlouhodobá záležitost a jedna návštěva stačit nebude. Ideálním řešením je docházet na pravidelné kontroly, kde se budete vážit a měřit, budete společně upravovat Váš jídelníček a tím i hubnout. Zdravé tempo hubnutí by mělo být cca 0,5 – 1 kg týdně. Jak rychle budete hubnout, záleží na nastaveném jídelníčku, ale také na Vašem zdravotním stavu a pohybu. I stres nebo léky mohou hubnutí zpomalit.

 

Jak vybrat správného výživového poradce?

Správný výživový poradce musí mít vzdělání – vysokou nebo vyšší odbornou školu v oboru výživy. Musí vědět, jak tělo funguje, na co které živiny jsou a jak je dodat. Měl by Vám nejprve zhodnotit jídelníček, najít chyby a navrhnout řešení. Důležitá je vzájemná spolupráce – uvědomte si, že nejen on, ale především Vy se musíte snažit o zlepšení. Jedině tak společně dosáhnete předsevzatého cíle. 
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací