Mlsání


Asi to zná každý důvěrně. Někdy je to nudy, jindy je to neodolatelná chuť dát si aspoň malý kousek něčeho sladkého. Mnohdy to bývá až neovladatelné. Čím je to způsobeno, jak s tím bojovat a jde to vůbec?

 

Nedostatek bílkovin

Mnoho lidí, především ženy, konzumují nedostatek kvalitních bílkovin. Co znamená kvalitní bílkovina? Například bílkoviny přijímané převážně ve formě kaseinu, který je obsažen v sýrech a tvarohu. Tato forma však není pro většinu lidí dostačující. Pro každého člověka je ideální kombinace několika druhů. Výběr je široký: maso, vejce, ořechy a semena, případně luštěniny, zakysané mléčné výrobky, sýr. Nedostatek bílkovin ve stravě doháníme větším příjmem sacharidů v podobě těstovin nebo celozrnného pečiva se zeleninou. Každý má jinou potřebu bílkovin, ale nikdy byste neměli mít dlouhodobě denní příjem pod 0,8 g bílkovin na 1 kg vaší „ideální“ tělesné hmotnosti. Pokud chcete určit správné množství bílkovin pro Vaše tělo tak, abyste se zbavily chutí na sladké, obraťte se na výživového specialistu. Poradí Vám, jaké potraviny a kdy jsou pro Vás vhodné tak, abyste nemuseli nic počítat.

 

Nadbytek sacharidů

Je to začarovaný kruh. Máte neodolatelné chutě na sladké a naše doporučení je vyhnout se sacharidům, hlavně těm s vysokým glykemickým indexem. Takže sladkosti a slazené nápoje musí pryč. Ale i potraviny, které obsahují vysoké množství sacharidů, ale sladce nechutnají. Například pečivo a další škrobnaté potraviny. Rádi Vám z tohoto začarovaného kruhu pomůžeme. Využijte dnešní AKCE: Vyšetření za 200 Kč. Náš specialista Vám pomůže zbavit se chutí na sladké a dostat se tak na Vaši ideální váhu.

 

Přemíra sladkého vede k nadváze a zdravotním komplikacím

Pokud budeme dlohodobě přijímat větší množství sacharidů, než naše tělo potřebuje, nadbytek si uloží do tukových zásob. Nadváha je jednou z nejrozsáhlejších civilizačních chorob. Snadno jí získáme, ale zbavit se nadváhy, to už tak jednoduché není. Není to jen o tom vyřadit veškeré sladké potraviny z jídelníčku. Tělo sacharidy potřebuje, ale správné množství a správný druh. S nadváhou je spojeno mnoho zdravotních komplikací. Od vysokého tlaku, přes vysoký cholesterol, až po infarkt. Doporučujeme obrátit se na odborníka. Poradí Vám správnou skladbu Vašeho jídelníčku.

 

Dlouhé pauzy mezi jídly

Jestliže jíte jen 3 x denně, vaše glykemická křivka nemůže zůstat vyrovnaná ani tehdy, kdybyste si ohlídali správnou skladbu jídla, glykemický index sacharidových potravin a velikosti porcí. Stačí do jídelníčku zařadit dopolední a odpolední svačinu a chuť na sladké se sníží na polovinu.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací