Cviky na zadek


Pevný zadek je snem mnoha dívek a žen. Pro jejich nespokojenost a náročnost na své tělo, a zvláště na své pozadí, je toto téma stále velmi aktuální. Krutou pravdou je, že vypracovaný a sexy zadeček nezískáme mávnutím kouzelného proutku, ale jen poctivým cvičením a správným stravováním. Speciální cviky, které vytvarují Vaše pozadí k Vaší spokojenosti, mají dva výborné efekty. Prvním z nich je účinek těchto cviků na růst svalové hmoty a druhým je, že se podílejí na spalování tuků. Jste spokojeni se svým pozadím, nebo jej chcete vylepšit?

 

Doporučení pro cviky na zadek:

  • Čím vyšší počty opakování ve cvičení, tím lepší výsledky
  • Cvičte alespoň jeden krát do týdne (nejlépe však tři krát)
  • Po dvou týdnech cviky obměňte, abyste předešli stereotypu

 

Muži to chtějí

Když se zeptáte muže, jaká část ženského těla ho na první pohled zaujme, jaká myslíte, že je u 90% mužů odpověď? Pevný zadeček. Není to ale jen tak. Cvičení na zadek se může zdát jednoduché, je ale potřeba cviky provádět správně. Pokud u cvičení budete špatně zapojovat záda a zádové svaly, nejen že se výsledků nedočkáte, ale můžete si vážně ublížit. Doporučujeme tedy navštívit odborníka, který Vám poradí jak správně cvičit ať jste nejen krásná, ale i zdravá :-)

 

Rychle, nebo rychleji?

Pokud je Váš zadek "maxi", boky "více kypré" a Vy jste se rozhodli bojovat s kily na víc, nezapomeňte se zaměřit na změnu stravovacích návyků. Kombinací těchto dvou kroků dosáhnete výsledků rychleji a trvale. Využijte dnešní AKCE: Vyšetření za 200 Kč a společně zpevníme nejen Vaše pozadí, ale i sebevědomí :-)
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

 

 

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací