Cviky na zadek


Pevný zadek je snem mnoha dívek a žen. Pro jejich nespokojenost a náročnost na své tělo, a zvláště na své pozadí, je toto téma stále velmi aktuální. Krutou pravdou je, že vypracovaný a sexy zadeček nezískáme mávnutím kouzelného proutku, ale jen poctivým cvičením a správným stravováním. Speciální cviky, které vytvarují Vaše pozadí k Vaší spokojenosti, mají dva výborné efekty. Prvním z nich je účinek těchto cviků na růst svalové hmoty a druhým je, že se podílejí na spalování tuků. Jste spokojeni se svým pozadím, nebo jej chcete vylepšit?

 

Doporučení pro cviky na zadek:

  • Čím vyšší počty opakování ve cvičení, tím lepší výsledky
  • Cvičte alespoň jeden krát do týdne (nejlépe však tři krát)
  • Po dvou týdnech cviky obměňte, abyste předešli stereotypu

 

Muži to chtějí

Když se zeptáte muže, jaká část ženského těla ho na první pohled zaujme, jaká myslíte, že je u 90% mužů odpověď? Pevný zadeček. Není to ale jen tak. Cvičení na zadek se může zdát jednoduché, je ale potřeba cviky provádět správně. Pokud u cvičení budete špatně zapojovat záda a zádové svaly, nejen že se výsledků nedočkáte, ale můžete si vážně ublížit. Doporučujeme tedy navštívit odborníka, který Vám poradí jak správně cvičit ať jste nejen krásná, ale i zdravá :-)

 

Rychle, nebo rychleji?

Pokud je Váš zadek "maxi", boky "více kypré" a Vy jste se rozhodli bojovat s kily na víc, nezapomeňte se zaměřit na změnu stravovacích návyků. Kombinací těchto dvou kroků dosáhnete výsledků rychleji a trvale. Využijte dnešní AKCE: Vyšetření za 200 Kč a společně zpevníme nejen Vaše pozadí, ale i sebevědomí :-)
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

 

 

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací