Jak zhubnout rychle


Každá z žen chce být krásná a štíhlá. Když se ale jedná o nějaké společenské události, jako je například ples, nebo svatba, toto pravidlo platí dvojnásob. V tuto chvíli přicházejí na řadu drastické diety a hladovky. Přes nesnesitelnou bolest žaludku, nevolnost, únavu a podrážděnost se mnohdy podaří nějké to kilo shodit, ale za jakou cenu? Rizika drastických diet jsou veliká. Začíná to u jo-jo efektu a končí u vážných zdravotních komplikací. Proto doporučujeme dosáhnout vysněné váhy s předstihem, ať jste krásná nejen na jedné společenské události, ale už napořád.

 

Jak zažít?

Základem stravy by měl být pitný režim. Bude nutné jej zvýšit na 2,5 – 3 litry čisté vody.  Na několik dní můžete využít rychlou dietu, kdy omezíte sůl ve stravě. Tím, že omezíte nebo vyloučíte solení a potraviny, které sůl obsahují, tělo se zbaví přebytečné vody a otoků. Pokud budete dostatečně pít, budete rychleji odplavovat škodliviny z těla, tím se pročistí. To je základem pro to, jak zhubnout rychle. Pokud chcete navíc i váhu udržet, tak aby se Vám nevrátila, doporučujeme vyhledat pomoc odborníka.

 

Jíst nebo nejíst?

Rozhodně jezte. Hladovkou cíle nedosáhnete, lepší bude jíst pětkrát denně, ale méně. Omezte stravu na 5000 kJ za den. Příjem potravy je třeba rozložit rovnoměrně. Začněte snídaní. Dejte si něco lehkého, ale výživného. Použít můžete třeba rýži nebo jáhly ochucené ovocem.

Další v řadě bude dopolední svačina- postačí kousek ovoce, výborný je například ananas, jahody nebo borůvky. Toto ovoce je málo kalorické, zato působí detoxikačně (čistí organismus).

Oběd volte lehký – rýži, jáhly, pohanku apod. Přílohu doplňte bílkovinou. K dostání je šmakoun nebo tofu, použít můžete i rybu nebo libové maso.

Odpolední svačina by měla být opět lehčí. Využijte zeleninu doplněnou trochou bílkoviny – třeba polotučným tvarohem.

K večeři si dejte zeleninový salát s vajíčkem na měkko, rybou nebo šmakounem.

Pijte čistou neperlivou vodu nebo bylinné čistící čaje.

 

Čemu se vyhnout?

Pokud potřebujete zhubnout rychle, naprosté tabu pro Vás je smažené jídlo, omáčky, knedlíky, těstoviny, pečivo. Vyhněte se také všem uzeninám, tučnému masu, polotovarům, sýrům, mléku, alkoholu, kávě a sladkostem. Nejezte solené oříšky ani ořechy v polevách. Nekonzumujte slazené sušené ovoce. Vyřaďte slazené nápoje, džusy, šťávy a černý čaj.

 

Co potom?

Povedlo se Vám pár kilo shodit? Pamatujte, že jakmile se vrátíte ke starému jídelníčku, opět naberete. Pravděpodobně i o nějaká kila navíc. Nyní bude nutné pomalu navyšovat příjem energie a stravovat se vyváženě, aby tělu nic nechybělo ani nepřebývalo. Pomoci Vám v tom může výživový poradce.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací