Jak nejlépe zhubnout


Určitě už jste slyšeli spoustu rad jak na to. Jíst málo a hodně sportovat, nejíst vůbec, nebo zobat prášky na hubnutí. Věříme tomu, že jste již i spoustu „zaručených“ rad vyzkoušeli. Stále ale nejste zcela spokojeni s tím, jak vypadáte? Pojďmě se podívat na to, jak nejlépe zhubout.


Malý příjem a velký výdej

Logickou úvahou by to mělo fungovat. Opak je ale pravdou. Proto, abychom hubli na základě zvýšené aktivity, je zapotřebí stravování tomu přizpůsobit. Čím více sportujeme, tím více musíme jíst. Pokud budeme vydávat více energie, než během dne přijmeme, tělo bude mít nedostatek živin a jeho obranný mechanismus si začne vše ukládat. Nejčastěji si tyto zásoby tělo ukládá právě do problematických partií jako je břicho, boky, zadek a stehna.

 

Hladovka

Už sám ten název nezní příliš příjemně. Omezení jídla na minimum je právě ten způsob, který nás napadne jako první, když potřebujeme shodit přebytečná kila. Opět je to o tom, že tělo nemá vyvážený příjem a výdej. V tomto případě už je ale i veliké riziko zdravotních komplikací. Pokud tělo necháme vyhladovět, nejen že budeme unavení z nedostatku energie, ale mohou se objevit i bolesti hlavy, trávicí problémy a ztráta imunity. Jestliže u sebe tyto problémy již pozorujete, doporučujeme co nejrychleji navštívit odborníka, pomůže Vám s jejich řešením a ukáže Vám tu správnou cestu za vysněnou postavou.

 

Prášky na hubnutí

Každý, kdo má problém s nadváhou, chce zhubnout co možná nejrychleji a snadno. Je to naše přirozená vlastnost. Tak jednoduché to ale bohužel není. Pokud kila přibývají po dobu několika let, nečekejte, že jednou krabičkou “zázračných „ prášků na hubnutí bude problém vyřešen. Přípravky na hubnutí Vám cestu za vysněnou postavou, lepší kondicí a pevným zdravím mohou trochu usnadnit, ale nevyřeší to za Vás. K tomu aby to fungovalo, je správná strava opět nedílnou součástí.

 

Jak tedy na to?

Strava je základ všeho. Vyznat se ale v potravinách, které jsou k hubnutí vhodné, je velice náročné. Je zapotřebí vybrat ty správné potraviny právě pro Vás. K tomu Vám dopomůže vyšetření, které Vám na základě analýz určí, které potraviny jsou pro Vaše tělo prospěšné, a které Vám škodí. Využijte dnešní AKCE: Vyšetření za 200 Kč a přejděte na stravovací režim, který bude nenáročný a zaručeně funkční.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací