Zdravá výživa

Jídlo, příjem potravy, stravování, to je příjemnou záležitostí v životě člověka. Nicméně, jídlem neuspokojujeme pouze hlad, nebo chuť, ale hlavně dodáváme tělu důležité živiny potřebné k udržení optimálního zdraví, váhy a kondice. Správné stravování je vkladem do našeho celkového zdraví, a pokud jej budeme zanedbávat, tělo nám to vrátí i s úroky.

 

Jídlo je základ života 


Správné stravování patří mezi základní součást zdravého způsobu života. Složení stravy by mělo obsahovat tyto základní živiny:

  • sacharidy
  • tuky
  • bílkoviny
  • vitamíny
  • minerály

 

Individuální přístup

Na této planetě žije 7 miliard lidí, u nichž najdeme různé způsoby stravování. Někteří jsou vegetariáni, vegani, makrobiotici, další z nich drží různé diety například Dukanovu, mléčnou, nebo krabičkovou. Je důležité říct, že každý lidský organismus má své individuální potřeby, a ten Váš také. Když chcete zhubnout, nebo si svou váhu udržet, měli byste vědět, co Vašemu tělu dělá radost a co mu naopak škodí. U dvou odlišných lidí může totéž jídlo přinést úplně jiné výsledky. Na základě vyšetření Vám vypracujeme doporučované a škodlivé potraviny individuálně pro Vaše tělo tak, abyste zhubli nenáročně a jednou pro vždy.

 

"Člověk se rodí zdráv a nemoci do něj vstupují s jídlem"

řekl Hippokrates, a měl naprostou pravdu. Špatné stravování je příčinou vzniku civilizačních chorob, jako je vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol nebo diabetes. Je nutné starat se o své zdraví včas, než se o něj budou muset starat lékaři. Tím základním předpokladem úspěchu při prevenci, nápravě zdravotních potíží a onemocnění je včasné vyšetření, s tím že nyní AKCE: vyšetření za 200 Kč.  Neváhejte nás kontaktovat, protože my Vám můžeme pomoci.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací