Cviky na břichoRádi byste se zbavili faldíků, ale nevíte, jak na to? Druhů cvičení na problematické partie je spoustu, ale je potřeba vybrat cviky vhodné právě pro Vás tak, aby byli nenáročné a hlavně funkční. Jsme připraveni Vám s tím pomoci.

 

Cvičení a správná strava je cesta k úspěchu.

Cvičení může být základem pro nastartování hubnutí. Velmi důležitým bodem při hubnutí jsou však také správné stravovací návyky. V dnešním "bio světě" je náročné vyznat se, které potraviny prospívají právě Vašemu organismu. V této problematice by Vám měl umět poradit kvalitní výživový poradce. Břišní svaly mají pro člověka velmi důležitou funkci, o nichž 80 % lidí neví. Jediný známý cvik na břicho pro lidi jsou "sklapovačky," známé už ze školy.

 


Chcete zhubnout? Dělejte "sklapovačky"

Znějí doporučení známých. Ty už ale dávno vyšly z módy a to zejména kvůli jejich negativnímu vlivu na páteř. Břišní svaly mají velký vliv na Vaše držení těla. Vrstvy hlubokých, břišních svalů tvoří hluboký stabilizační systém páteře, jejich nejdůležitějším svalem je bránice. Díky tomuto systému provádíte běžné činnosti jako je sezení, nošení nákupů, nebo zvedání vlastních dětí. Posláním břišních svalů je vykonávat pohyb. Když ho svaly nemají, oslabí se a následně Vás začne bolet páteř. Takto oslabený břišní sval je třeba posílit. Znalosti výživového poradce, kromě jeho zaměření na zdravou výživu, obsahují i poznatky o cvičení. Poradí Vám správné cviky, díky kterým během pár dní dokážete zhubnout v oblasti břicha. Využijte dnešní AKCE: Vyšetření za 200 Kč a začněte už dnes.

 

Stačí málo, ale pravidelně...

Chcete vědět jak se dostat do správné formy a chlubit se potom svým známým s Vaším krásným bříškem? Nemusíte chodit zvedat těžké činky a čekat v přeplněném fitcentru dokud se na Vás dostane řada na stroj. Pár minut každodenního cvičení doma, trpělivost a první výsledky se dostaví. Vytvořte si z toho zvyk a Vaše tělo Vás bude milovat! Vrátí Vám to v dobrém :-)
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací