Jak zhubnout lýtka


Obzvlášť v letních dnech, kdy preferujeme kraťasy a sukně, mohou být nadměrná lýtka a silné kotníky nepříjemnou záležitostí ne jedné z žen. Tato problematika je první známkou toho, že se málo pohybujete. Ne vždy to ale musí být ten pravý důvod. Pojďme se tedy společně podívat na další příčiny a jejich řešení.

 

Genetické dispozice

S touto příčinou se bohužel nedá nic moc udělat. Pokud máte v rodině tuto problematickou partii opakovaně, jediné, jak je možné Vaši nespokojenost aspoň trochu zmírnit, je zaměřit se na správné posilování lýtek pro jejich zpevnění a vytvarování. Dejte ale pozor na správný výběr cviků, nevhodné cviky mohou objem Vašich lýtek zvětšit. Proto doporučujeme obrátit se na odborníka, poradí Vám, jaké cviky jsou vhodné právě pro Vás, aby i při větších rozměrech Vašich lýtek měli svou ladnost.

 

Otoky

Otoky dolních končetin jsou celkem běžnou, ale zároveň vážnou civilizační chorobou, při které žíly dolních končetin nedokážou dostatečně rychle odvádět krev z nohou zpět k srdci. Z toho důvodu se tekutiny hromadí a způsobují právě otoky, bolest a pocit těžkých nohou. Nateklá lýtka mohou indikovat mnohé nemoci, a to od zánětu žil, přes onemocnění lymfatických cév, až k onemocnění jater, ledvin nebo srdce. Jedním z poznávacích znamení je vysoký krevní tlak. Nejlépe uděláte, když se při prvních příznacích obrátíte na specialistu, pomůže Vám zbavit se otoků, dosáhnout tak přitažlivých lýtek a hlavně pevného zdraví.

 

Nadváha

I když jsou lýtka a kotníky až ta poslední partie, kde se přebytečný tuk ukládá, v sukni jej těžko zakryjeme. Při nadváze musí tělo pracovat s větším břemenem a dochází tak k nadměrné zátěži nohou, což vede k otokům, křečovým žilám a následně i k zánětům žil. V tomto případě se nelze zaměřit pouze na hubnutí lýtek, je zapotřebí problematiku nadváhy vyřešit komplexně.

 

A řešení?

K tomu, aby jsme se zbavili otoků je v první řadě potřeba určit tu správnou příčinu, využijte tedy dnešní AKCE: Vyšetření za 200 Kč. Na základě vyšetření odhalíme, proč právě Vy, máte otoky a navrhneme vhodné řešení, jak se otoků nenáročně zbavit jednou pro vždy a získat zpět přitažlivá lýtka.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací