Jak zhubnout lýtka


Obzvlášť v letních dnech, kdy preferujeme kraťasy a sukně, mohou být nadměrná lýtka a silné kotníky nepříjemnou záležitostí ne jedné z žen. Tato problematika je první známkou toho, že se málo pohybujete. Ne vždy to ale musí být ten pravý důvod. Pojďme se tedy společně podívat na další příčiny a jejich řešení.

 

Genetické dispozice

S touto příčinou se bohužel nedá nic moc udělat. Pokud máte v rodině tuto problematickou partii opakovaně, jediné, jak je možné Vaši nespokojenost aspoň trochu zmírnit, je zaměřit se na správné posilování lýtek pro jejich zpevnění a vytvarování. Dejte ale pozor na správný výběr cviků, nevhodné cviky mohou objem Vašich lýtek zvětšit. Proto doporučujeme obrátit se na odborníka, poradí Vám, jaké cviky jsou vhodné právě pro Vás, aby i při větších rozměrech Vašich lýtek měli svou ladnost.

 

Otoky

Otoky dolních končetin jsou celkem běžnou, ale zároveň vážnou civilizační chorobou, při které žíly dolních končetin nedokážou dostatečně rychle odvádět krev z nohou zpět k srdci. Z toho důvodu se tekutiny hromadí a způsobují právě otoky, bolest a pocit těžkých nohou. Nateklá lýtka mohou indikovat mnohé nemoci, a to od zánětu žil, přes onemocnění lymfatických cév, až k onemocnění jater, ledvin nebo srdce. Jedním z poznávacích znamení je vysoký krevní tlak. Nejlépe uděláte, když se při prvních příznacích obrátíte na specialistu, pomůže Vám zbavit se otoků, dosáhnout tak přitažlivých lýtek a hlavně pevného zdraví.

 

Nadváha

I když jsou lýtka a kotníky až ta poslední partie, kde se přebytečný tuk ukládá, v sukni jej těžko zakryjeme. Při nadváze musí tělo pracovat s větším břemenem a dochází tak k nadměrné zátěži nohou, což vede k otokům, křečovým žilám a následně i k zánětům žil. V tomto případě se nelze zaměřit pouze na hubnutí lýtek, je zapotřebí problematiku nadváhy vyřešit komplexně.

 

A řešení?

K tomu, aby jsme se zbavili otoků je v první řadě potřeba určit tu správnou příčinu, využijte tedy dnešní AKCE: Vyšetření za 200 Kč. Na základě vyšetření odhalíme, proč právě Vy, máte otoky a navrhneme vhodné řešení, jak se otoků nenáročně zbavit jednou pro vždy a získat zpět přitažlivá lýtka.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací