Acai Berry


Tyto drobné bobule, s exotickým jménem, o nichž jsme ještě poměrně nedávno v našich zeměpisných šířkách příliš mnoho nevěděli, jsou plody palem rostoucích v oblastech Střední a Jižní Ameriky. Právě odtud se postupně začal šířit do celého světa jejich věhlas, založený z velké části především na skutečnosti, že jde o bobule vyznačující se vůbec nejvyššími nutričními hodnotami, s nimiž se ve světě ovoce můžeme setkat.

 

Klady

Tento vzdálený příbuzný borůvek v průběhu několika posledních desetiletí prošel množstvím klinických studií, které odhalili, že užívání borůvek Acai Berry je vhodný prostředek při prevenci proti civilizačním nemocem a nadměrně rychlému stárnutí kůže.

Obsah prospěšných látek:

  • Antioxidanty
  • Aminokyseliny
  • Nasycené mastné kyseliny
  • Vláknina
  • Vitamín C

 

Protiklady

Ačkoliv se nejrůznější přípravky, jejichž zdravotní účinek je založen právě na efektech Acai Berry, staly v nedávné minulosti nedílnou součástí obvyklých doplňků výživy, není ani v nejmenším možné doporučit jejich užívání coby prosté náhražky pestrého a vyváženého jídelníčku. Ačkoliv má velké množství prospěšných látek, zdaleka nemá vše, co tělo potřebuje pro správnou funkci. Jinými slovy, Acai Berry Vás nezbaví povinnosti pohybu a dodržování pestré stravy. Obraťte se na našeho odborníka, k užívání Acai Berry Vám poradí jak se stravovat, aby výsledek byl podle Vašich představ.

 

Jak užívat Acai Berry

Na závěr raději ještě jednou zdůrazňujeme, že samotné užívání Acai Berry Vám antickou postavu neudělá, proto využijte dnešní AKCE: Vyšetření za 200 Kč kde Vám poradíme, jak Acai Berry užívat tak, aby Vám užívání splnilo to, co slibuje, popřípadě najdeme jiný, pro Vás vhodnější postup, jak krok za krokem získat vysněnou postavu, skvělou kondici a pevné zdraví.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací