Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se mi pohybovala kolem 140 kg možná i více. Po mnoha a mnoha pokusech, které vedly přes prášky, koktejly na hubnutí a přes držení hladovky se výsledky nikdy nedostavily a dnes už vím, že ani nemohly.

Den, kdy jsem požádal Centrum výživy a zdraví o pomoc, je dnem, kdy jsem nalezl odvahu si veřejně přiznat, že takhle už dál žít nemůžu. Nejen kvůli zdravotním potížím, ale i vzhledovým a hlavně psychickým. Jsem rád, že jsem našel odvahu a začal s pomocí výživové specialistky hubnout a konečně pro své zdraví něco prospěšného dělat.

Z počátku jsem měl k sobě velký stud a nedůvěru, že nebudu schopen vše zvládnout. Teď můžu říci, že vše je v hlavě a díky přístupu specialistky jsem začal mít kontrolu sám nad sebou. Začal jsem dodržovat zdravé stravování, po dlouhé době jsem začal snídat, jíst pravidelně po několika hodinách a dodržovat pitný režim.

Váha začala ubývat nejen v kg, ale také v centimetrech v pase. Z původních 128 cm, dnes mám jen 96 cm. Díky skvělému přístupu mé výživové specialistky a hlavně dohledu, který já osobně potřebuji, jsem dospěl k dnešní váze 102 kg. Pevně věřím, že společně dokážeme docílit váhy 95 kg.

Dnes se již cítím výborně! Je příjemné vyměnit šatník za věci, které jsem dlouho nemohl nosit a koupit si věci které se mi líbí. Nikdy bych nevěřil, že budu schopen vše změnit. Jde to, jen to chce velkou podporu a důslednost, kterou mně poskytli v Centru  výživy a zdraví.

 

Před vyšetřením   12 měsíců po vyšetření -38 kg

Před vyšetřením

 

 12 měsíců po vyšetření -38 kg

 

 

Chci zhubnout
jako pan Radek.

Zpět na všechny zkušenosti

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.