Cviky na hubnutí

Cviky na hubnutíHubnutí je relativně jednoduché, stačí jen vědět jak na to, resp. jak zhubnout. Někdo zkouší přípravky na hubnutí, někdo cvičí a někdo zkouší různé diety. Jaký z těchto způsobů je ale opravdu funkční? Správnou odpovědí je, od každého trochu.

 

Přípravky na hubnutí

Přípravky na hubnutí nám mohou cestu za krásnou postavou, skvělou kondicí a pevným zdravím usnadnit, není to však ten nejdůležitější krok, na který je potřeba se zaměřit. Pokud nemáte příliš dobrý vztah k takovýmto pomocníkům, jde to i bez nich. Nevěříte? Nechte nás přesvědčit, že to jde.

 

Vhodný pohyb

Pokud budeme při hubnutí zapojovat vhodné pohybové aktivity, budete se cítit lépe jak po fyzické, tak i po duševní stránce. Je ale potřeba cvičit alespoň 3x týdně a ve Vaší zóně tepové frekvence tak, aby cvičení bylo funkční. Ale, bohužel je vědecky dokázané, že pouze na základě cvičení jsme schopni zhubnout jen 2 kg za půl roku, což není příliš pozitivní výsledek, a proto je potřeba zaměřit se hlavně na třetí bod.

 

Strava je základ všeho

Jídlo má na Vaše tělo mnohem větší vliv, než si myslíte. Pokud se pustíte do pohybových aktivit a nepřizpůsobíte tomu Vaše stravování, nejen že se nedostaví žádné výsledky v hubnutí, ale můžete výrazně zasáhnout do Vašeho zdravotního stavu, a proto doporučujeme poradit se s odborníkem. Určí Vám vhodné cviky a přizpůsobí Vám stravování tak, aby to pro Vás bylo nenáročné, funkční a zároveň bezpečné.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

 

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací