Cviky na hubnutí

Cviky na hubnutíHubnutí je relativně jednoduché, stačí jen vědět jak na to, resp. jak zhubnout. Někdo zkouší přípravky na hubnutí, někdo cvičí a někdo zkouší různé diety. Jaký z těchto způsobů je ale opravdu funkční? Správnou odpovědí je, od každého trochu.

 

Přípravky na hubnutí

Přípravky na hubnutí nám mohou cestu za krásnou postavou, skvělou kondicí a pevným zdravím usnadnit, není to však ten nejdůležitější krok, na který je potřeba se zaměřit. Pokud nemáte příliš dobrý vztah k takovýmto pomocníkům, jde to i bez nich. Nevěříte? Nechte nás přesvědčit, že to jde.

 

Vhodný pohyb

Pokud budeme při hubnutí zapojovat vhodné pohybové aktivity, budete se cítit lépe jak po fyzické, tak i po duševní stránce. Je ale potřeba cvičit alespoň 3x týdně a ve Vaší zóně tepové frekvence tak, aby cvičení bylo funkční. Ale, bohužel je vědecky dokázané, že pouze na základě cvičení jsme schopni zhubnout jen 2 kg za půl roku, což není příliš pozitivní výsledek, a proto je potřeba zaměřit se hlavně na třetí bod.

 

Strava je základ všeho

Jídlo má na Vaše tělo mnohem větší vliv, než si myslíte. Pokud se pustíte do pohybových aktivit a nepřizpůsobíte tomu Vaše stravování, nejen že se nedostaví žádné výsledky v hubnutí, ale můžete výrazně zasáhnout do Vašeho zdravotního stavu, a proto doporučujeme poradit se s odborníkem. Určí Vám vhodné cviky a přizpůsobí Vám stravování tak, aby to pro Vás bylo nenáročné, funkční a zároveň bezpečné.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

 

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací