Cviky


CvikyPohyb je v dnešní době velmi důležitým bodem v otázce hubnutí. Pomáhá nám udržet se v dobré kondici a formovat ladné křivky našeho těla. Změna je život a změna, nebo začátek aktivního pohybu vnese do Vašeho hubnutí nový, svěží vítr. Zde Vám představujeme nejpopulárnější druhy cvičení:

 

  • Pilates - zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo, rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Navíc zlepšuje celkové držení těla.
  • Jóga – nabízí tělesnou a duševní pohodu, odbourává chronický stres, vyrovnává svalové dysbalance, obnovuje přirozenou pružnost páteře a zlepšuje funkce srdce.
  • Pawer Plate - je cvičící stroj, který využívá zdokonalenou formu vibrací, dovoluje tělu posilovat s menším důrazem na hmotu a s nízkým rizikem svalových zranění.
  • Aerobic - je kondiční cvičení při hudbě, které je zaměřené na rozvoj oběhové soustavy a na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti.

 

Který pohyb si vybrat?

Lidé se dají rozdělit v podstatě na dvě skupiny. Tu první sport prostě baví, a tak nehledají důvody, jak se mu vyhnout, ale možnosti, jak ho provozovat. Druhá skupina naopak pohyb zrovna nemiluje a cvičí spíš proto, že „musí“ nejčastěji kvůli hubnutí a lepší kondici. V hledání a nacházení výmluv, proč zrovna dnes nemohou, je velmi vynalézavá. Proto je velice důležité najít pro Vás takový pohyb, u kterého uvidíte výsledky, a proto jej budete i rádi provozovat. Správný pohyb právě pro Vás Vám doporučí náš specialista.

 

Zase tak jednoduché to není

Pokud začnete, nebo zvýšíte svou pohybovou aktivitu, je to skvělý začátek k dokonalé postavě a skvělé kondici, ale nesmíte zapomenout, že to je pouze jeden ze dvou nezbytných kroků. K tomu, aby cvičení pro Vás bylo funkční a bezpečné, je potřeba se zaměřit i na změnu stravovacích návyků. Kombinace těchto dvou kroků je záruka Vaší spokojenosti. Vhodné cvičení a správný stravovací režim Vám na míru vypracuje výživový specialista na základě vyšetření. Nyní AKCE: Vyšetření za 200 Kč.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací