Cviky


CvikyPohyb je v dnešní době velmi důležitým bodem v otázce hubnutí. Pomáhá nám udržet se v dobré kondici a formovat ladné křivky našeho těla. Změna je život a změna, nebo začátek aktivního pohybu vnese do Vašeho hubnutí nový, svěží vítr. Zde Vám představujeme nejpopulárnější druhy cvičení:

 

  • Pilates - zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo, rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Navíc zlepšuje celkové držení těla.
  • Jóga – nabízí tělesnou a duševní pohodu, odbourává chronický stres, vyrovnává svalové dysbalance, obnovuje přirozenou pružnost páteře a zlepšuje funkce srdce.
  • Pawer Plate - je cvičící stroj, který využívá zdokonalenou formu vibrací, dovoluje tělu posilovat s menším důrazem na hmotu a s nízkým rizikem svalových zranění.
  • Aerobic - je kondiční cvičení při hudbě, které je zaměřené na rozvoj oběhové soustavy a na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti.

 

Který pohyb si vybrat?

Lidé se dají rozdělit v podstatě na dvě skupiny. Tu první sport prostě baví, a tak nehledají důvody, jak se mu vyhnout, ale možnosti, jak ho provozovat. Druhá skupina naopak pohyb zrovna nemiluje a cvičí spíš proto, že „musí“ nejčastěji kvůli hubnutí a lepší kondici. V hledání a nacházení výmluv, proč zrovna dnes nemohou, je velmi vynalézavá. Proto je velice důležité najít pro Vás takový pohyb, u kterého uvidíte výsledky, a proto jej budete i rádi provozovat. Správný pohyb právě pro Vás Vám doporučí náš specialista.

 

Zase tak jednoduché to není

Pokud začnete, nebo zvýšíte svou pohybovou aktivitu, je to skvělý začátek k dokonalé postavě a skvělé kondici, ale nesmíte zapomenout, že to je pouze jeden ze dvou nezbytných kroků. K tomu, aby cvičení pro Vás bylo funkční a bezpečné, je potřeba se zaměřit i na změnu stravovacích návyků. Kombinace těchto dvou kroků je záruka Vaší spokojenosti. Vhodné cvičení a správný stravovací režim Vám na míru vypracuje výživový specialista na základě vyšetření. Nyní AKCE: Vyšetření za 200 Kč.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací