Margitova dieta


Tato dieta byla původně sestavena v Německu. U nás ji propaguje především zpěvák Štefan Margita, podle kterého je i v Česku pojmenována.

  

V čem tato dieta spočívá?

Jedná se o čtrnáctidenní dietu. Nekonzumují se téměř žádné sacharidy, žádné přílohy. Zakázán je také alkohol. Stravování je rozdělené pouze do tří jídel za den. Snídaně je nejmenší, oběd větší a večeře nejvydatnější. Zvládne jí dodržovat jen málokdo, protože je skutečně velmi hladová. Jídla jsou přesně rozepsána na 7 dní, jídelníček se dodržuje dva týdny za sebou.

 

Největší rizika při Margitově dietě

Tato dieta obsahuje velmi málo sacharidů, které jsou zdrojem energie pro tělo. Nejenže se budete cítit unavení a budou vás trápit chutě na sladké, ale jakmile se vrátíte k běžnému stravování, zhubnutá kila se rychle vrátí.

 

Pro koho je vhodná?

Obecně ji nedoporučujeme nikomu. Jedná se totiž o velmi drastickou dietu. Můžete sice za krátký čas zhubnout několik kilogramů, ale ne zdravě. V naprosté většině případů se ztracené kilogramy opět vrátí zpět, mnohdy jich přibude i několik navíc. Nikdy ji nedodržujte déle než 14 dní, protože neobsahuje základní živiny. Chybí v ní hlavně vitaminy, minerální látky a vláknina. Pokud tedy chcete zhubnout zdravě a váhu si udržet, doporučujeme vám navštívit dietologickou poradnu.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací