Margitova dieta


Tato dieta byla původně sestavena v Německu. U nás ji propaguje především zpěvák Štefan Margita, podle kterého je i v Česku pojmenována.

  

V čem tato dieta spočívá?

Jedná se o čtrnáctidenní dietu. Nekonzumují se téměř žádné sacharidy, žádné přílohy. Zakázán je také alkohol. Stravování je rozdělené pouze do tří jídel za den. Snídaně je nejmenší, oběd větší a večeře nejvydatnější. Zvládne jí dodržovat jen málokdo, protože je skutečně velmi hladová. Jídla jsou přesně rozepsána na 7 dní, jídelníček se dodržuje dva týdny za sebou.

 

Největší rizika při Margitově dietě

Tato dieta obsahuje velmi málo sacharidů, které jsou zdrojem energie pro tělo. Nejenže se budete cítit unavení a budou vás trápit chutě na sladké, ale jakmile se vrátíte k běžnému stravování, zhubnutá kila se rychle vrátí.

 

Pro koho je vhodná?

Obecně ji nedoporučujeme nikomu. Jedná se totiž o velmi drastickou dietu. Můžete sice za krátký čas zhubnout několik kilogramů, ale ne zdravě. V naprosté většině případů se ztracené kilogramy opět vrátí zpět, mnohdy jich přibude i několik navíc. Nikdy ji nedodržujte déle než 14 dní, protože neobsahuje základní živiny. Chybí v ní hlavně vitaminy, minerální látky a vláknina. Pokud tedy chcete zhubnout zdravě a váhu si udržet, doporučujeme vám navštívit dietologickou poradnu.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací