Cviky na stehna


Cviky na stehnaStehna jsou, především u žen, spolu s bříškem nejproblematičtější partií. Cviky na stehna jsou jednoduché a dají se zvládat i v domácích podmínkách. Záleží jen na Vás, jakou zvolíte intenzitu posilování a počet opakování, samozřejmě že čím častěji a intenzivněji budete stehna posilovat, tím viditelnější budou Vaše výsledky. Zde Vám přinášíme pár rad:

 

  • Před cvičením 2 hodiny nejezte
  • Krátce se rozehřejte
  • Opakujte série
  • Nezapomeňte se protáhnout
  • Po cvičení si dopřejte kvalitní jídlo bohaté na sacharidy a bílkoviny

 

Každý pohyb navíc je znát

Vaše nohy zatěžujete každý den při chůzi, běhu, nebo vstávání. Můžete mít pocit, že nohy zatěžujete dostatečně, tak ale proč nevypadají tak jak chcete? Pokud nejste zastáncem cvičení, nebo zkrátka nemáte mnoho času, který by bylo potřeba cvičení věnovat, stačí do začátku místo jízdy výtahem šlapat schody, vystoupit o zastávku dříve a projít se, nebo při venčení pejska trochu popoběhnout. I po takto minimální změně se budete cítit lépe a Vaše tělo Vám bude vděčné :-)

 

S jídlem to jde vždycky líp

Krásná vypracovaná stehna zvýší sebevědomí každé ženě. Nezapomeňte však, že kromě pohybu i Váš správný stravovací režim velkou mírou přispívá k Vašemu zdraví, kondici a ke vzhledu Vašeho těla. Pokud se ke cvičení zaměříme i na správné stravovací návyky, tak výsledků dosáhneme snadno, rychle a hlavně trvale. Jsme zde proto, abychom s Vámi efektivně zhubli a pomohli Vám začít žít hezčí život :-)
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

 

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací