Cviky doma


Cvičení doma má dvě zásadní výhody, čas a finance. Můžete využít chvilky času třeba i během reklamy Vašeho oblíbeného filmu a nemusíte utrácet za vstupy do přeplněných posiloven. I pouhých 10 minut denně je skvělý začátek ke zrychlení metabolismu a nastartování Vašeho hubnutí.

 

Myslíte si, že to nemá účinek?

Každý pohyb navíc je pozitivní. Není to tak, že pohybem ztratíte energii, která Vám bude chybět. Toto si myslí většina lidí. Je to přesně naopak, pohyb Vás energií dobíjí. Cílem každého pohybu není vymáčknout ze sebe maximum tak, že nebudete schopní druhý den vstát z postele, stačí chvilku, ale pravidelně.  

 

Určete si cíl…

Na začátku domácího cvičení se snažte dodržovat to, co si dáte jako pohybový cíl. Například, že uděláte 20 dřepů 3x v týdnu. Pište si své dosažené výsledky na papír a vyvěste ho na viditelné místo. Neudělejte jeden den 40 dřepů, i když na to máte síly. Pamatujte, že si tvoříte pohybový zvyk, přidávejte postupně a pomalu.

 

Bez správného stravování to nejde!

Druhým a rovněž velice důležitým krokem k hubnutí a zlepšení kondice je úprava stravy. Cvičení je výborné na zpevnění těla a zvýšení Vaší kondice, ale pro hubnutí je potřeba nastavit správný stravovací režim. Pokud si nevíte rady, nebojte se poradit s naším odborníkem. Když sladíte tyto dvě věci dohromady, jste na správné cestě k Vaší vysněné postavě. Navíc, dnes probíhá AKCE: vyšetření za 200 kč. Na základě něj získáte jednoduché a funkční postupy, jak krok za krokem získat nejen vysněnou postavu, ale i skvělou kondici a pevné zdraví :-)
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

 

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací