Dieta podle krevních skupin


Jednou z nejznámějších diet je dieta podle krevních skupin, jejímž autorem je doktor Peter D'Adamo. Podle jeho názoru by člověk měl jíst to, co je mu přirozenější podle lidského vývoje v průběhu dějin. Krevní skupiny vznikaly a vyvíjely se postupně s vývojem lidské populace.

 

Jak se stravovat podle krevní skupiny?

  • Lidé s krevní skupinou „A“ by měli být spíše vegetariáni. Měli by vyloučit ze své stravy maso a naopak zařadit rostlinnou stravu (luštěniny, obiloviny atp.) 

  • Naopak lidé s krevní skupinou „0“ by měli být převážně masožravci

  • Strava lidí s krevní skupinou „B“ by se měla z velké části skládat z mléka a mléčných výrobků, ale neměla by obsahovat obilí (např. pšenici)

  • Lidé s krevní skupinou „AB“ mají k výběru velice široké spektrum potravin, protože mohou konzumovat potraviny vhodné pro krevní skupiny „A“ i „B“. Měli by se však vyhnout tmavému masu a kukuřici

 

Funguje to? 

Názory na účinnost této diety se mezi odborníky liší. Určitý princip této stravy nepopiratelně účinný je. Zároveň lze hovořit o tom, že je vhodná téměř pro každého bez omezení. Pokud ji ovšem chcete využít ke zhubnutí, měli byste ji dodržovat do konce života.  

 

Důležité upozornění!

Pokud trpíte potravinovou alergií či onemocněním vyžadujícím speciální dietu, vaše dieta má vždy přednost před stravováním podle krevních skupin.

Pro více informací o vaší krevní skupině a pro ni doporučené stravě navštivte dietologickou poradnu.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací