Zelená káva


V zelené kávě je obsažená kyselina chlorogenová a polymerické fenoly, které patří mezi nejsilnější antioxidanty. Klinickými studiemi bylo potvrzeno, že díky obsahu kyseliny chlorogenové má zelená káva příznivé účinky na zpomalení vstřebávání cukru do organismu, což přispívá k vyrovnané hladině cukru v krvi. V zelené kávě je stejný obsah kofeinu jako v kávě běžné, tudíž urychluje metabolismus a dočasně dodá energii. Fenoly obsažené v kávě mají podle výzkumů vliv na krevní oběh, činnost srdce, cévní oběh a správné trávení.

 

Pozor na ztrátu tekutin!

Zelená káva slibuje až 10kg váhy měsíčně dolů, pokud je ale váhový úbytek větší, než 2kg týdně, což je doporučený váhový úbytek, většinou se jedná o ztrátu tekutin. Tím pádem jejím užíváním opravdu můžete shodit i více kilogramů, ale po vysazení zelené kávy se tělo okamžitě začne opět zavodňovat a nabírat vodu zpátky do zásob. Rychlé dostavení jo-jo efektu je zaručeno.

 

Jak to funguje?

1. Potřebujete upravit své stravovací návyky a svůj jídelníček. Zelená káva neudělá veškerou práci za Vás, funguje jako pomocník. Samotná konzumace přípravků Vašemu tělu nepomůže, proto doporučujeme obrátit se na oborníka, který Vám pomůže nejen s užíváním přípravku ale i s tím, aby opravdu fungoval.

2. Začněte se hýbat. Je potřeba probudit Váš metabolismus, postupně zvyšujte pohyb a následně si dejte zelenou kávu třicet minut před sportem, který bude trvat minimálně hodinu.

3. Zvyšte svůj pitný režim. Negativem zelené kávy je odvodňování organismu. Netěšte se, když se Vaše hmotnost sníží, z 60% je to jen voda. Tekutiny Vaše tělo potřebuje pro správné fungování, proto nezapomeňte dodržovat pravidelný pitný režim, minimálně dva litry denně.

 

Zázraky se nedějí

Řekněme si pravdu, člověk vždy bude od "zázračných pilulek" očekávat více, než mu mohou poskytnout. Zázraky v hubnutí se prostě bez změn nedějí. Můžeme Vám to ale usnadnit, náš odborník Vám vytvoří kompletní sadu individuálních doporučení přímo Vám na míru, která budou obsahovat jasné, jednoduché a funkční postupy, jak krok za krokem získat nejen vysněnou postavu, ale i skvělou kondici a pevné zdraví.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací