Cviky pilates


"Po deseti cvičeních se budete cítit lépe. Po dvaceti budete i lépe vypadat a po třiceti získáte zcela nové tělo" Tak zněla slova Josepha Pilata, zakladatele cvičení pilates. S cvičením pilates můžete dosáhnout zlepšení jakékoli části Vašeho těla, ať už si vyberete záda, břicho, nebo zadek. Pilates nemá žádné věkové omezení a může ho provádět úplně každý, kdo se pro něj rozhodne. Je ideální i pro lidi se sedavým zaměstnáním, zlepšuje totiž držení těla. Pozitiva pilates jsou v tom, že při tomto cvičení dochází ke zlepšení krevního oběhu, snížení rizika artritidy a páteř je lépe připravena tlumit nárazy. Samotný soubor pilates představuje více než 500 různých cvičení. Navíc člověk při cvičení pilates kromě zapojení svalů celého těla, cvičí taky i svou mysl.

 

Doporučení pro cvičení pilates:

  • Začínejte jednoduchými cviky, abyste si osvojili správné principy cvičení pilates.
  • Doporučuje se cvičení 2 až 4 krát do týdne. Den po cvičení pilates si dopřejte odpočinek, nebo aerobní aktivity (běh, plaváni, kolo).
  • Cvičte vždy nejméně 2 hodiny po jídle. Cvičení pilates obsahuje mnoho poloh na břiše, a plný žaludek by Vám při cvičení nemusel dělat dobře :-)

 

Metoda pilates je jednou z nejúčinnějších cvičebních programů zaměřených na vyvážení povrchových a hlubokých svalů Vašeho těla. Dále se zaměřuje na udržení tělesné kondice a zlepšení pohybového aparátu.

 

Jaký je názor specialisty?

Pravidelný pohyb a postupné zlepšení, to je doporučení Josepha Pilata. Ale ani samotné cvičení pilates nedokáže dělat zázraky. Pokud se však kromě pohybu zaměříme i na úpravu stravovacích návyků, tak nejen že výsledky uvidíte rychleji, ale dostanete se tak na nejlepší cestu nejen k trvalému zhubnutí, ale i pevnému zdraví a přitažlivým křivkám. Neváhejte nás kontaktovat, protože my jsme připraveni Vám pomoci.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

 

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací