Jak zhubnout nohy


Stehna jsou partie, které trápí velkou část žen. Hlavním důvodem ukládání nežádoucího tuku do stehen jsou do jisté míry i genetické dispozice. Jednoduše řečeno, pokud se tato problematická partie vyskytuje ve vaší rodině, budete mít větší předpoklady pro její vznik i vy. Dobrou zprávou je, že velikost stehen můžete ovlivnit správným stravováním a vhodnými cviky. Níže si přečtěte naše rady, jak zhubnout stehna.

 

Klíčem k úspěchu je správné stravování

Pro začátek bude třeba analyzovat váš současný stravovací režim. Záleží totiž na spoustě ukazatelů. Máte v jídelníčku mnoho sladkostí? Málo pijete? Vynecháváte přílohu u oběda nebo vás "honí mlsná"? I tyto hříchy mohou zpomalit rychlost hubnutí stehen.

 

Jak začít? 

Dvě nejdůležitější věci jsou pravidelnost a pitný režim.

Pitný režim:
Pokuste se vyřadit kávu nebo ji omezte na minimum, naopak zvyšte příjem vody. Pít byste měli cca 2 - 3 litry čistých neslazených tekutin denně. Nejlepší volbou je filtrovaná voda bez bublin anebo kvalitní neslazený čaj. 

Pravidelnost:
Jídla si rozdělte na 5 - 6 porcí denně. Snídejte, obědvejte, večeřte a mezi hlavními jídly zařaďte i menší svačinky.

 

Vhodné potraviny

Nakupte zásobu zeleniny, celozrnného pečiva, rýže natural, kuskusu, jáhel, celozrnných těstovin, rybího masa, libového masa, oříšků natural a semínek. Dále doporučujeme menší množství čerstvého ovoce a kvalitní olivový olej.

 

Nevhodné potraviny

Vynechejte olejovky a zavináče, instantní jídla a polotovary. Fast-foodům se raději vyhněte obloukem. Smažené jídlo, knedlíky a smetanové omáčky posuňte do kategorie "výjimečně". Proč? Tato jídla jsou hlavní příčinou vzniku problematických partií. Jejich vynecháním jste na dobré cestě.

 

Dostal váš jídelníček jiný ráz a stále nehubnete?

Nezbývá než si přiznat, že bude nutné začít cvičit. Pokud rádi cvičíte, zkuste výpady do dřepu, zvedání pánve vleže anebo cvičení v tureckém sedu - sedněte si do tureckého sedu a při výdechu tlačte na kolena tak, aby se stehna roztahovala od sebe. Pokud však nejste sportovní nadšenec, zatím zkuste alespoň víc chodit. Svižná chůze je nenahraditelným pohybem pro redukci spodních partií těla. Pokud chcete chodit v kolektivu, zkuste spalovací h.e.a.t. Můžete využít i speciální kompresivní prádlo, které Vám pomůže lépe odbourávat tuk na stehnech a zadečku. 

Pokud je pro vás náročné dodržet pravidelný režim nebo si nejste jisti správným složením jídelníčku, doporučujeme obrátit se pro radu na výživového poradce
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací