Jak zhubnout paže


Pokud chcete zhubnout paže, vždy dodržujte zásady správného stravování a jídelníček nastavte na hubnoucí režim. Snažte se omezit stres a nezapomínejte odpočívat. V každém případě musíte zvýšit pohybovou aktivitu. Vyberte si pohyb, při kterém dochází ke spalování tuků a zaměřte se na problémové partie, v tomto případě na cvičení paží.

 

Který pohyb si vybrat?

Většina druhů tzv. aerobních sportů (tedy spalovacích) je zaměřena převážně na hubnutí spodní poloviny těla. Abyste zhubli paže, musíte zapojit i ruce. Využít můžete např. nordic-walking nebo svižnou chůzi s pohybem rukou. Pokud chcete cvičit doma, můžete si pořídit eliptický trenažér nebo třeba skákat přes švihadlo. Neméně důležité je i posilování paží. Díky němu docílíte hezky vytvarovaných svalů. Ideální je střídat aerobní a posilovací aktivity.

 

Cílené cviky na paže:

  • Klasické kliky- využít můžete dámské nebo pánské kliky na zemi nebo opřené o stěnu.

  • Upažování – postavte se rovně. Nohy rozkročte na šířku ramen. Vezměte do rukou lehčí činky (stačí kilo nebo půl kila) a upažujte tak, aby paže byly vodorovně s rameny.

  • Posazování – posaďte se na kraj židle, nohy nechte opřené o zem. Rukama se chyťte okrajů židle a pomalu spouštějte zadeček pod židli tak, abyste cítili svaly na zadní straně paží.

  • Cvičení s gumou vestoje – vezměte si dlouhou gumu, na jednom konci ji přišlápněte k zemi a druhý konec vytahujte nahoru, jako kdybyste pumpovali rukou před krevním odběrem.

  • Cvičení s gumou podruhé – postavte se rovně rozkročmo. Do každé ruky chyťte jeden konec gumy a rozpažujte. Cvik provádějte před tělem a poté vzadu za zády.

 

Pokud však chcete, aby se Vám podařilo paže zhubnout rychle, doporučujeme vyhledat pomoc odborníka na výživu.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací