Jak zhubnout

Shlédněte jak zhubnout jednotlivé problémové partie

 

Ptáte se sami sebe, zda začít hubnout či nikoli?

Máte nadváhu, obezitu anebo centimetry navíc tam, kde být nemají? Dříve se používal jako ukazatel nadváhy a obezity index BMI (Body mass index), dnes se od něj upouští. Můžete mít BMI v normálních hodnotách, i když budete mít větší obvod pasu. Vše záleží na celkovém rozložení tuku v těle.

 

Nadváha a současný životní styl

V dřívějších dobách lidé jedli mnohem zdravěji a víc se hýbali. Náš sedavý styl práce a přemíra jídla nám ubližují víc, než si myslíme. Populace je čím dál baculatější, výrobci zvětšují konfekční velikosti oblečení a tabulky pro to, co je normální a co ne, se zdvihají. Asi nás chtějí uklidnit, že to s těmi kily navíc tak špatné ještě není. Změřte si obvod pasu a uvidíte sami. Normální obvod pasu je do 94 cm u mužů a 80 cm u žen. Každý centimetr navíc už je zdravotně rizikový.

Obezita je příčinou mnoha zdravotních problémů – od vysokého krevního tlaku přes diabetes až k rakovině. Souvisí téměř s jakýmkoli onemocněním, na které si vzpomenete.

 

Chci zhubnout!

Pokud hubnete poprvé, je to relativně nejsnazší. Pokud poněkolikáté, každý další pokus je těžší a těžší. Měli byste vědět, že jednostranné diety vždy skončí stejně – opět přiberete. Někdy to, co jste zhubli, mnohdy i něco navíc. Čím víc tělo zatěžujete dietami, tím horší to pro něj je. Držením diet dostanete své tělo do stavu, kdy mu budou chybět základní živiny. Spousta lidí je mnohdy obézních právě proto, že drží dietu.

Základem správného hubnutí je dostatečný příjem stravy, ale také výdej energie. Nezbytnou součástí hubnutí je správný pitný režim, dostatek spánku, odpočinku a pokud možno co nejméně stresu. Další vhodná doporučení Vám rád poskytne každý seriózní výživový poradce

 

Jak můžete začít?

Existuje spousta zaručených triků na hubnutí, jediná úspěšná cesta je však změnit trvale svůj životní styl. Omezit škodlivé potraviny, živočišné tuky, bílé pečivo, alkohol, kofein, sladké nápoje atd. Zvýšit příjem zeleniny, neslazených nápojů, celozrnných produktů a dalších kvalitních potravin. Pochopit, co je speciálně pro Vaše tělo dobré. Kdy danou potravinu správně jíst. Kolik toho jíst. Jak to kombinovat. Kde to nakoupit a jak to uvařit. Není těžké se to naučit, chce to jen odhodlání změnit svůj životní styl a nebát se zkoušet nové věci.

Pokud jste se rozhodli zhubnout, vždy to dělejte pod odborným dohledem – předejdete tak jo-jo efektu a psychické frustraci z neúspěchu. Správný specialista Vám stravování přesně nastaví dle Vašich individuálních potřeb a pomůže Vám přeměnit sen o štíhlé postavě do reality.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací