Mačingová dieta


Hlavním cílem této diety je především zlepšení fungování těla očištěním od škodlivin. Tím, že se tělo zbaví škodlivých látek, je možné dosáhnout i úbytku tělesné váhy. Ovšem pozor, je zde velmi vysoké riziko vzniku jo-jo efektu.

  

Pitný režim je nesmírně důležitý! 

Při této dietě musíte tělu pomoci s odplavením škodlivých látek. Proto byste měli vypít minimálně dva litry tekutin, v ideálním případě tři až čtyři litry neperlivé vody bez příchutě za den. Můžete-li, použijte filtrovací konvici na vodu, díky které z vody odstraníte chlór a další možné škodliviny.

 

Princip diety

Tato dieta se dodržuje celých 28 dní, během nichž se musíte přesně řídit rozepsaným jídelníčkem, který popsala A. Mačingová ve své knize. Strava je složena převážně ze zeleniny. Pokud můžete, všechny suroviny použijte v bio kvalitě.
Denně byste měli sníst tři hlavní jídla - v jídelníčku jsou přesně popsána včetně postupu vaření. Mezi těmito hlavními jídly zařaďte malé svačinky. Vhodnou svačinou jsou ořechy nebo bílý jogurt. K nim můžete přidat i sušené neslazené švestky.

  

Jaká jídla dieta obsahuje?

Jídelníček neobsahuje téměř žádné pečivo. Zakázán je alkohol, sladkosti, nedoporučuje se ani káva.

  • První týden je zcela bezmasý, bílkoviny zastupují pouze sýry nebo vajíčka. Jídelníček obsahuje výhradně ovoce, zeleninu, ořechy, jogurty a již zmíněné sýry a vajíčka. 

  • V druhém týdnu již lze v malém množství využít těstoviny a také uspokojit chuť po mase. Základem však opět zůstává zelenina, ovoce, bílé jogurty, sýry, ořechy a med. 

  • Třetí týden dovoluje už i malé množství pečiva, těstovin a jáhel a něco málo smažených jídel. 

  • Čtvrtý týden je navíc rozšířen o vločky.

  

Čtyři týdny diety – a co dál?

Většina lidí po vyzkoušení této diety zhubla a upravila si zdravotní problémy. Pokud se ji rozhodnete vyzkoušet, máte po skončení tohoto dietního stravovacího režimu dvě možnosti. Buď se vrátíte ke své původní stravě (pak počítejte s tím, že se kila velmi pravděpodobně vrátí), nebo si dáte ještě nějakou dobu odlehčovací režim, tedy že postupně přejdete na zásady zdravého stravování. Tím si svoji váhu udržíte, kila by se vám už vracet neměla. 

Pokud si máte pocit, že je tato dieta příliš obtížná nebo byste rádi znali další souvislosti, doporučujeme vám obrátit se na našeho odborného konzultanta.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací