Centrum výživy

Zkušenosti klientů

Jaké zkušenosti s námi mají naši klienti? Jak vypadali před tím, než se svěřili do naší péče a jak vypadají dnes? Přesvědčte se sami skutečnými příběhy...

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil na delší dobu nechat všech sportovních aktivit.

Začala jsem trávit spoustu času doma, kde jsem se příliš nehýbala. Nudu jsem zajídala a váha šla postupně nahoru! Z mé sportovně tvarované postavy se mi podařilo „vypracovat se“ na 75 kg, kdy jsem si řekla a dost!

Věděla jsem, že sama to nezvládnu a nejlepším partnerem při sportu mi byl můj trenér. Hledala jsem podobného trenéra, ale v oblasti stravování. Rozhodla jsem se vyzkoušet výživového poradce.

Podařilo se! Začátkem letošního roku jsem začala s hubnutím pod vedením specialistky z Centra výživy a zdraví, která mě doposud podporuje a pomáhá mi dostat se zpět do kondice.

Za pět měsíců jsem zhubla 16 kg! Dostávám opět chuť do života a začínám se věnovat svým oblíbeným sportovním aktivitám ve volném čase.

Uvědomila jsem si, že nejdůležitější je cítit se skvěle a užívat si života naplno!

 

Před vyšetřením 5 měsíců po vyšetření -16 kg

Před vyšetřením

 

 5 měsíců po vyšetření -16 kg

 

 

Chci zhubnout
jako paní Magda

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se vždy vše zvládnout sama, ale tentokrát se mi to nedařilo. Nechápala jsem to, nejedla jsem příliš velké porce, vyhýbala se bílému pečivu, omezovala sladké a nejedla večer. Dvakrát týdně jsem cvičila a stejně váha nešla dolu. Proč?

Již první vyšetření s odborníkem mě nasměrovalo tím správným směrem, pochopila jsem, že ne vždy vše zvládneme sami. A že to byl správný směr, jsem zjistila ihned po prvním měsíci, kdy jsem začala pozvolna ubývat na váze. Pestrá nabídka zdravých receptů mi hodně pomohla a zároveň jsem pochopila, kde jsem dříve dělala chyby.

Za 4 měsíce jsem zhubla 15 kilo a cítím se opravdu skvěle! Je úžasné když mi rodina, přátelé a kolegové v práci říkají, jak moc mi to sluší.

 

Před vyšetřením     4 měsíce po vyšetření -15 kg

Před vyšetřením

 

 4 měsíce po vyšetření -15 kg

 

 

 

Chci zhubnout
jako paní Drahomíra

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se mi pohybovala kolem 140 kg možná i více. Po mnoha a mnoha pokusech, které vedly přes prášky, koktejly na hubnutí a přes držení hladovky se výsledky nikdy nedostavily a dnes už vím, že ani nemohly.

Den, kdy jsem požádal Centrum výživy a zdraví o pomoc, je dnem, kdy jsem nalezl odvahu si veřejně přiznat, že takhle už dál žít nemůžu. Nejen kvůli zdravotním potížím, ale i vzhledovým a hlavně psychickým. Jsem rád, že jsem našel odvahu a začal s pomocí výživové specialistky hubnout a konečně pro své zdraví něco prospěšného dělat.

Z počátku jsem měl k sobě velký stud a nedůvěru, že nebudu schopen vše zvládnout. Teď můžu říci, že vše je v hlavě a díky přístupu specialistky jsem začal mít kontrolu sám nad sebou. Začal jsem dodržovat zdravé stravování, po dlouhé době jsem začal snídat, jíst pravidelně po několika hodinách a dodržovat pitný režim.

Váha začala ubývat nejen v kg, ale také v centimetrech v pase. Z původních 128 cm, dnes mám jen 96 cm. Díky skvělému přístupu mé výživové specialistky a hlavně dohledu, který já osobně potřebuji, jsem dospěl k dnešní váze 102 kg. Pevně věřím, že společně dokážeme docílit váhy 95 kg.

Dnes se již cítím výborně! Je příjemné vyměnit šatník za věci, které jsem dlouho nemohl nosit a koupit si věci které se mi líbí. Nikdy bych nevěřil, že budu schopen vše změnit. Jde to, jen to chce velkou podporu a důslednost, kterou mně poskytli v Centru  výživy a zdraví.

 

Před vyšetřením   12 měsíců po vyšetření -38 kg

Před vyšetřením

 

 12 měsíců po vyšetření -38 kg

 

 

Chci zhubnout
jako pan Radek.

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím. Zaujalo mě to, a proto jsem vyplnila kontaktní formulář.

Za šest měsíců jsem zhubla 30kg! Sama bych to ale nikdy nezvládla. V mém úsilí mi pomáhala má výživová poradkyně. Každý den mi opravovala jídelníček, povzbuzovala mě a byla mi především obrovskou oporou. Během hubnutí jsem nemusela držet žádnou drastickou dietu ani hladovět a právě proto jsem byla velice spokojená. Vždy jsem měla jídlo ráda a má výživová poradkyně mě ukázala, že se dá stravovat chutně a zároveň zdravě.

Svojí váhu si stále držím a ve zdravém životním stylu budu nadále pokračovat. Zároveň bych chtěla touto cestou poděkovat Centru výživy a zdraví za to, že mi pomohli zhubnout.

A jaký je závěr? Zbavila jsem se 30 kilogramů, jsem sebevědomější a cítím se naprosto skvěle! A to je pro mě ta skutečná výhra.

 

Před vyšetřením     6 měsíců po vyšetření -30 kg

Před vyšetřením

 

 6 měsíců po vyšetření -30 kg

 

 

Chci zhubnout
jako paní Bára.

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už váha nešla dolu. Byla jsem z toho nešťastná. Tyto situace se opakovaly pořád dokola až do letošního roku.

O Centru výživy a zdraví mi řekla kolegyně z práce, která měla již vytvořený jídelníček a pravidelně do centra docházela. Po prolistování jejího jídelníčku mi bylo jasné, že něco takového bych chtěla a zároveň potřebuji!

Navštívila jsem Centrum výživy a zdraví, kde mi připravili můj vlastní jídelníček a zároveň mě naučili, jaké potraviny a kde nakupovat. Za pomoci specialisty se mi podařilo zhubnout za posledních 8 měsíců 29 kg a váhu si nyní stále držím.

Konečně jsem našla metodu, jak zhubnout a věřím, že se to podaří i ostatním!

 

Před vyšetřením 8 měsíců po vyšetření -29 kg

Před vyšetřením

 

 8 měsíců po vyšetření -29 kg

 

 

Chci zhubnout
jako paní Jolana.

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.