Nidora


Tento hubnoucí prášek se k nám dostal z Ameriky. Slibuje, že když si každé jídlo posypete Nidorou, zázračně zhubnete a výrazně zmenšíte porce jídla. Provádí se ve formě sladké a slané chuti, která nenaruší chuť Vašeho pokrmu.

 

Jak to funguje?

Tou zázračnou látkou, která dělá Nidoru hubnoucím přípravkem je Maltodextrin. Tato látka je zdrojem energie, která se uvolňuje delší dobu. Déle udržuje vyšší hladinu cukru v krvi a díky tomu se cítíme déle nasyceni.

 

 „Zajíc v pytli“

Není přesně známo, co prášek Nidora obsahuje. Byl pod drobnohledem spousty odborníků, ale dodnes se nepodařilo vyzkoumat přesné složení prášku a nutriční hodnoty na 100 gramů výrobků. Pokud budeme užívat něco, u čeho neznáme přesné složení, je velké riziko intolerance látky v přípravku obsaženém. To může vést k prudké alergické reakci a jiným zdravotním komplikacím. Pokud zvažujete užívání přípravku Nidora, doporučujeme poradit se s odborníkem. Vyhnete se tak komplikacím a dalším marným pokusům a rychlé snížení váhy.

 

Výhody

  • Jednoduché užívání
  • Snižuje chuť k jídlu
  • Neovlivňuje chuť jídla

 

Nevýhody

  • Nevíme co přesně a v jakých dávkách obsahuje
  • Musí se užívat při každém jídle minimálně půl roku
  • Vysoká cena
  • Nutná změna životosprávy

 

Není pro každého

Přípravek Nidora není vhodný při jakékoliv dietě na základě intolerance, diabetes, vysokém nebo nízkém tlaku a vysokém cholesterolu. Pokud si nejste zcela jisti Vaším zdravotním stavem, využijte dnešní AKCE: Vyšetření za 200 Kč a zjistěte, jak na tom právě teď jste.

 

Je to řešení?

Názor odborníka je takový, že pokud nezměníte životní styl, tak Nidora, ani jiný přípravek na hubnutí není řešením. Správná strava v průběhu dne je nezbytná. Pokud chcete hubnout, neváhejte obrátit se na specialistu. Poradí Vám, jak zhubnout a zároveň si dopřát chutná jídla, aniž byste museli investovat do drahých hubnoucích přípravků.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací