Překyselení organismu

 

Překyselením organismu trpí téměř 80% dnešní populace. U někoho se projevuje zdravotními potížemi, u jiných se navenek neprojevuje nijak, ale tělo zevnitř trpí. Poměr kyselin a zásad v těle vyjadřuje hodnota pH. Z pohledu chemie je neutrální pH 7, hodnoty pod ní jsou kyselé a hodnoty nad ní zásadité. Hodnota pH lidské krve leží v zásadité oblasti mezi pH 7,36 až 7,44.

 

Příznaky překyselení

Možná Vás překvapíme, ale pálení žáhy není příznak překyselení. Je to stav, kdy žaludeční kyselina stoupá do nechráněného jícnu. Překyselení se velice podceňuje, protože mezi prvotní příznaky patří únava a ospalost, což málokdy řešíme. Dalšími příznaky jsou alergie, ekzémy, obezita, deprese a při velikém zanedbání vede až k rakovině. Pokud si nejste jistí pH Vašeho organismu, doporučujeme navštívit odborníka. Zjistí pH Vašeho těla a probere s Vámi rizika a případné řešení.

 

Překyselené tělo: Koledujete si o smrt!

Každodenní shon a stres nám v průběhu dne neumožní v klidu vydechnout. Nejde jen o duševní stres. V napětí jsou i veškeré vnitřní orgány, které díky tomu neodlučují škodlivé látky a kyseliny se nám usazují. Pro to, aby se těmto látkám mohlo tělo bránit, sahá do svých zásob. Vypůjčuje si převážně vápník, sodík, draslík a magnesium. Nedostatkem těchto látek je tělo oslabeno a těžko se brání nemocem.  Zároveň je prokázáno, že ženy ve středním věku, které zanedbávali prevenci před překyselením, mají velké problémy s předčasným řídnutím kostí. Vzniká artróza a vysoká lámavost, hlavně kostí kyčelních.

 

Příčinou i prevencí je strava

Především náš „moderní“ přesněji řečeno sebevražedný jídelníček je nejčastější příčinou. Ač se může zdát, že jíte zdravě, i zdravé potraviny v nepřiměřeném množství mohou být škodlivé. Pojďme se podívat na to, jaké potraviny přispívají překyselení a které naopak kyselost vyrovnávají. Možná se budete divit :-)

Kyselinotvorné jsou např.:

 • maso
 • ryby
 • mléko a mléčné výrobky
 • vejce
 • obilí a luštěniny
 • cukr a umělá sladidla
 • alkohol
 • káva
 • léky

Zásadotvorné jsou zejména:

 • ovoce
 • zelenina

 

Řešením je příčina

Špatnou stravou překyselení vzniká a správnou stravou se překyselení zbavíme. K tomu, abychom pH v těle vyrovnali do optimální hodnoty, je naprosto nevyhnutelné upravit stravování tak, aby byly vyváženy kyselinotvorné a zásadité potraviny. Pokud nevíte jak na to, a rádi byste předešli vážným zdravotním komplikacím, neváhejte obrátit se na specialistu. Prozradí Vám hodnoty Vašeho pH a upraví Vaše stravování tak, abyste mohli žít život naplno, bez jakéhokoliv omezení.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací