Adipex Retard


Adipex byl, svého času, velice známí a vyhledávaný přípravek na snížení váhy. V dnešní době je již ale zcela zakázán. Pojďme se podívat na to, proč tomu tak je.

 

Složení

Účinnou látkou je sloučenina fentermin. Je svým chemickým složením blízká noradrenalinu, který má vliv na centrální nervový systém a odtud na celý organizmus. Fentermin blokuje chuť na jídlo a celkově může daného jedince stimulovat. Z toho ovšem vyplývají i jeho nežádoucí účinky.

 

Jak to funguje?

Pomalé uvolňování látky má za následek nepřerušovaný anorektický účinek, trvající nejméně 8 hodin. Jinak řečeno, látka fentermin přesuší signály mezi mozkem a žaludkem. V praxi to znamená, že ač Váš žaludek bude naprosto prázdný, nebudete pociťovat hlad ani chutě. Zní to velice hezky, hladovka bez pocitu hladu, pro mnoho lidí velké usnadnění při hubnutí, tak proč je zakázán?

 

Adipex na hubnutí může způsobit i smrt!

Nejen že užívání Adipexu způsobuje nespavost a nepříjemné sucho v ústech, ale zároveň dostane celý metabolismus a trávicí systém do tzv. úsporného režimu. Tělo nepřijímá žádnou stravu, a proto vypne veškeré procesy. Vzhledem k tomu, že látka fentermin působí hlavně na centrální mozkovou funkci, ani si neuvědomíte, že už jste třeba týden vůbec nic nejedli. Pochopitelně, že váha na základě toho dolů jde, a rychle. Kámen úrazu je v tom, že pokud díky Adipexu zhubnete na vytouženou váhu a budete chtít užívání ukončit a začít se opět běžně stravovat, nepovede se Vám to. I pouhé 2 dny užívání Adipexu Vám již následně neumožní rozběhnout trávicí procesy.

 

Následky

Dá se to nazvat anorexii, neboli porucha příjmu potravy. Nejen že po požití jakéhokoliv jídla vznikají nevolnosti, malátnost a bolesti břicha, ale tělo si ani s přijatou potravou neporadí. Adipex také může způsobovat nepříjemné stavy spojené s bolestmi hlavy, bušením srdce a zvýšením krevního tlaku. Velmi nebezpečný je zejména vznik plicní hypertenze, tj. zvýšení krevního tlaku v plicním řečišti.

 

Neriskujte!

Každý chce zhubnout rychle a bez námahy, ale za jakou cenu? Zahrávat si se zdravím tímto způsobem je velice nebezpečné, a proto, místo experimentování, doporučujeme obrátit se na odborníka, který Vám pomůže zhubnout snadno a hlavně bez rizika.
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Bára M., 34 let, Ronov nad Doubravou

Před rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky Centra výživy a zdraví. Neslibovali zázraky, jen reálnou šanci udělat něco se svým zdravím....

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...

Více informací