Zdraví


„Zdraví máme pouze jedno. O své zdraví se musíme starat.“ Každý to ví, ale málo kdo se tím řídí. Místo toho, abychom řešili zdraví jako celek, řešíme jednotlivé problematiky jako je hubnutí, kondice, nebo již vzniklé zdravotní komplikace. A to většinou až po tom, co se projeví následky. Přitom prevencí před těmito problematikami je právě pevné zdraví.

 

Hubnutí

Nadváhou, či dokonce obezitou, trpí v ČR až 80% populace, což je velice alarmující stav. K nadváze se dá dopracovat celkem rychle a snadno. Stačí si po dobu několika málo měsíců dopřát to, co chceme. Místo procházky koukat na TV, místo zeleninového salátu k večeři si dát svíčkovou se šesti. Tady brambůrky a támhle sladkost. Nadváha je zkrátka následek nedůslednosti. Zbavit se jí, ale už tak jednoduché není. Nastavit režim je s „povolenou uzdou“ náročné a mnohdy i nepříjemné. Pokud se chcete zbavit nadváhy bez trápení, neváhejte obrátit se na odborníka. Poskytne Vám jednoduché a funkční rady, jak nenáročně zhubnout a upevnit Vaše zdraví.

 

Kondice

Kondice je pro naše tělo velice důležitá. Pomáhá nám bránit se nemocem a být vitální. Když se řekne kondice, každý si představí úmorné cvičení v posilovně, nebo běhání do padnutí. Přitom bohatě postačí, když si vyjdete na procházku, vynecháte výtah a vyšlápnete si pár schodů, nebo si při čištění zubů uděláte denně 5 dřepů. Je to malá změna, ale tělo Vám to vrátí ve velkém :-)

 

Zdravotní komplikace

Jestli-že se u Vás již projevují zdravotní komplikace spojené s nadváhou, nebo špatnou kondicí, doporučujeme obrátit se na specialistu. Zde už pár dřepů nepomůže. Pokud se zaměříme komplexně na celé Vaše zdraví, zbavíme se komplikací a budete moc opět žít na plno.

 

 

Chcete být zdravý?

Být zdravý znamená, že Vaše tělesné hodnoty jsou v normě. Neskolí Vás nemoc, jako je chřipka, angína, nebo i jen rýma, nezadýcháváte se a nic Vás při pohybu nebolí. Málokdo může svědomitě říct, že je zcela zdráv. Nemusí tomu ale tam být. Ať se Vám to líbí, nebo ne, hlavním pilířem pevného zdraví je správné stravování. Pokud skrz stravování dodáme tělu veškeré potřebné látky, které potřebuje, nebude si nic ukládat do zásob (problematické partie) a bude mít dostatek síly na to, prát se s nemocemi. Chcete být zdravý, krásný a plný energie? Využijte dnešní AKCE: Vyšetření za 200 Kč a my Vám s tím rádi pomůžeme :-)
Nejlépe uděláte, když nás kontaktujete.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto nás kontaktujte na telefonním čísle 734 790 070

Hovor je zcela nezávazný a slouží pro vyřešení všech Vašich otázek.

 

NEBO nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám radi zavoláme :-)

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

 

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...

Více informací