Telefonní operátor/ka

Svoje životopisy zasílejte na info@poradcehubnuti.cz. Těšíme se na Vás :-)

Náplň práce:

  • telefonická komunikace se zajištěnou klientelou

  • vynikající prezentace postupu, jak pracujeme, dle připraveného skriptu

  • aktivní doporučování vhodného programu pro trvalé zhubnutí a udržení váhy

Požadujeme:

  • vynikající, mluvený projev bez vad řeči

  • skvělé obchodní dovednosti

  • samostatné a řádné plnění úkolů

  • spolehlivost, dochvilnost a pracovitost

  • uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:

  • úvodní zaškolení

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • benefity

  • časově flexibilní plánování pracovní doby

  • volné víkendy

  • práci v mladém kolektivu

Místo pracoviště: Americká 340/31, Praha 2 - Vinohrady, 120 00

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Plat: 20 000 - 24 000 Kč/měsíc

Benefity: Prémie, mobilní tarif s neomezeným voláním a psaním sms, sleva na firemní produkty, firemní školení, firemní akce

Požadované vzdělání: Středoškolské, nebo odborné vyučení

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 400 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Drahomíra V., 41 let, Praha

Jediným důvodem, proč jsem vyhledala odborníka na výživu, bylo to, že jsem již po delší dobu nemohla snížit svou váhu. Snažila jsem se...

Více informací

Magda N., 27 let, Písek

Od mala jsem byla vedená k různým sportům a tak jsem neřešila problémy s váhou, dokud se mi na jednom z tréninků nestal úraz. Ten mne donutil...