Nutriční terapeut

Svoje životopisy zasílejte na info@poradcehubnuti.cz. Těšíme se na Vás :-)

Náplň práce:

  • poradenství v oblasti výživy a zdraví se zajištěnou klientelou

  • doporučování vhodných programů pro trvalé zhubnutí a udržení váhy

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru

  • reprezentativní vzhled

  • vynikající, mluvený projev bez vad řeči

  • samostatné a řádné plnění úkolů

  • spolehlivost, dochvilnost a pracovitost

  • uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:

  • vysoké finanční ohodnocení

  • benefity

  • volné víkendy

  • práci v mladém kolektivu

Místo pracoviště: Americká 340/31, Praha 2 - Vinohrady, 120 00

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Plat: 24 000 - 30 000 Kč/měsíc

Benefity: Prémie, mobilní tarif s neomezeným voláním a psaním sms, sleva na firemní produkty, firemní školení, firemní akce

Požadované vzdělání: VŠ nebo Vyšší odborné vzdělání v oboru

[Přeskočit navigaci]

VYŠETŘENÍ DNES
jen za 300 Kč
běžně za 700 Kč

Objednejte
     si vyšetření
- vyplňte kontaktní formulář

Vaši spokojenost GARANTUJEME 100 % vrácením peněz.

VAŠÍ SPOKOJENOST GARANTUJEME 100 % VRÁCENÍM PENĚZ ZA VYŠETŘENÍ.

Zkušenosti
našich klientů

Jolana V., 38 let, Praha

Již od své puberty jsem držela spoustu diet. Nikdy se mi však nepovedlo zhubnout a váhu si udržet. Pokaždé jsem zhubla čtyři až pět kilo a poté už...

Více informací

Radek L., 38 let, Miletín

Poměrně dlouho jsem se nemohl zbavit své nadváhy, spíše velké obezity. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netížilo a zdravotně neomezovalo. Váha se...